Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
yhy napisał:
mow za siebie, ja nadal tu jestem, nie kuwilem i nie wyzywalem nikogo, mowie co mysle i jaka jest prawda, ale ze ty masz swoje zdanie, w ktorym nie widzisz tego zlego co uczynil twoj kolega kierowca, to juz inna sprawa
ty od kierowcy to sie odpier... nie mowie ze nie ma w tym nic zlego tylko ze nie oczernia sie nie znajac prawdziwej przyczyny ktora jest potwierdzona i pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
wez skacz bno te twoje wypowiedzi to sa normalnie yy oj nie mam ochoty komentowac tych wypowiedzi twoich
nie dziwie sie, ze nie chcesz komentowac, bo nie masz juz nic do powiedzenia. i tak w kolko powtarzasz to samo. idz odwiedz kolege w szpitalu lepiej, albo z rodzina posiedz, a nie bedziesz go tu bronic jak prawnik i to bez doswiadczenia,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
nie dziwie sie, ze nie chcesz komentowac, bo nie masz juz nic do powiedzenia. i tak w kolko powtarzasz to samo. idz odwiedz kolege w szpitalu lepiej, albo z rodzina posiedz, a nie bedziesz go tu bronic jak prawnik i to bez doswiadczenia,,,
wez sobie uwazaj zrobie co bede hciala i bede mowila co chciala i mam wiele do powiedzenia i taki ktos jak ty mi nie zabroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
ty od kierowcy to sie odpier... nie mowie ze nie ma w tym nic zlego tylko ze nie oczernia sie nie znajac prawdziwej przyczyny ktora jest potwierdzona i pewna
po raz kolejny powtorze ci, ze nie bedziesz mi mowic co mam robic, do volvo sie nie przyczepie, bo ono samo sie nie rozpedza do predkosci zabijajacych ludzi. a ty jak masz tak w kolko powtarzac, ze nie znamy przyczyn, to idz i ich szukaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
wez sobie uwazaj zrobie co bede hciala i bede mowila co chciala i mam wiele do powiedzenia i taki ktos jak ty mi nie zabroni
widze jak masz wiele do powiedzenia, tylko czekac jak mnie bedziesz wyzywac,,, a zrobisz co bedziesz chciala, czyli nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
po raz kolejny powtorze ci, ze nie bedziesz mi mowic co mam robic, do volvo sie nie przyczepie, bo ono samo sie nie rozpedza do predkosci zabijajacych ludzi. a ty jak masz tak w kolko powtarzac, ze nie znamy przyczyn, to idz i ich szukaj
sam sobie idz ja je znam i nie mow mi co mam robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
sam sobie idz ja je znam i nie mow mi co mam robic
o widzisz, a podobno nie sa znane przyczyny - czy to nie twoje slowa?? no to jak znasz, to powiedz, moze przestane oczerniac kierowce. ba - powiem, ze nie jest winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
widze jak masz wiele do powiedzenia, tylko czekac jak mnie bedziesz wyzywac,,, a zrobisz co bedziesz chciala, czyli nic
wiesz co ja nie bede cie ocenial bo cie nie znam nie mam takiego czegos ze oczerniam ludzi po tym co pisza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
o widzisz, a podobno nie sa znane przyczyny - czy to nie twoje slowa?? no to jak znasz, to powiedz, moze przestane oczerniac kierowce. ba - powiem, ze nie jest winny
moje no znam ale nie bede tego mowila na forum dopoki sprawa sie do konca nie wyjasni,a ty i tak mysl co chcesz taka twoja wola twoj bybor masz takie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
moje no znam ale nie bede tego mowila na forum dopoki sprawa sie do konca nie wyjasni,a ty i tak mysl co chcesz taka twoja wola twoj wybor masz takie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
wiesz co ja nie bede cie ocenial bo cie nie znam nie mam takiego czegos ze oczerniam ludzi po tym co pisza,
a co ja ciebie oceniam albo oczerniam?? mowie o kierowcy, bo mam podstawy zeby to robic. ty ich nie zauwazasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
a co ja ciebie oceniam albo oczerniam?? mowie o kierowcy, bo mam podstawy zeby to robic. ty ich nie zauwazasz
no nie ale napisales ze czekasz az zaczne cie wyzywac wiec mowie ci ze tego nie mam zamiaru robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym tu dyskutowac. Do samochodu z głowa a nie nasrane i nierozgarniete. Wział od tatusia auto i chciał sie popisac. Znajac prawo to jest winnym spowodowannia wypadku smiertelnego i za to bendzie odpowiadał i chwała panu za to.Bo debi.. na drogach jest juz za duzo. Oczywiscie z szacunkiem do rodzicóe ale to tez jest ich wina,brak wychowania i dyscypliny skutkuje własnie takimi zachowaniami. Jak dobrze pamietam to grozi mu do 12 lat pozbawienia wolnosci i oczywiscie odszkodowanie dla ofiar wypadku.Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
moje no znam ale nie bede tego mowila na forum dopoki sprawa sie do konca nie wyjasni,a ty i tak mysl co chcesz taka twoja wola twoj bybor masz takie prawo
gdybys znala, to bys powiedziala, zeby tylko wstawic sie jeszcze bardziej za kierowca, moze masz jakies domysly, ale to nie to samo. dla mnie jest proste - predkosc byla za duza - wiecej niz 100% pewne, nawet jak byl trzezwy, to nie znaczy, ze np nie palil,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrrox napisał:
Jedno jest bez wątpienia szkoda ludzi [*] każdych ludzi bo jakby nie było to też człowiek, czy dres czy nie, czy kim by tam byli ale to człowiek. Każdy ma swoją wartość, każdy jest wartościowy. Nie znałem ich, i nie jestem ze stron chełma.... Oceniać ich nie mamy podstaw bo na dobrą sprawę nie wiemy jakie były przyczyny wypadku.... Każdego życai jest szkoda, ale pisanie że nie zapięli pasów bo zaufali kierowcy jest czystym idiotyzmem z waszej strony. Pasy zapina się dla WŁASNEGO bezpieczeństwa, inna historia, że czasem niezapięte pasy uratowały życie, ale to jest inna sprawa. Fakt faktem, że to KIEROWCA odpowiada za zapiecie pasów WSZYSTKICH pasażerów. Może i byli rozsądni, nie zaprzeczam nie znam ich, ale jeśli prawdą jest to, że jechał z nadmierną prędkością w dodatku była mgła to z całym szacunkiem dla wszystkich i znajomych ich i innych nie jest to odpowiedzialne zachowanie. Sam jestem młodym kierowcą choć p[rawo jazdy mam prawie 3 lata i przejechałem wiele tysięcy km, ale Kubicą, czy Chołowczycem nie jestem. Zawinił brak wyobraźni, czy szpan, tego nie wiemy. na pewno dobrym nie jest pójść do niego do szpitala i wyzywać go od mordercy, mimo jeśli nawet jego byłaby wina. Z tego co piszecie na to wychodzi, ale to niech ocenią specjaliści i na szukanie i obarczanie winą przyjdzie pora i czas. Narazie trzeba pomóc rodzinom wszystkim, jeśli ma za grosz rozumu kierowca, to karę na sercu bedzie ponosił całe życie o ile była to jego wina. Po części napewno, kwestia jakiej... Nikt z ans nie jest od osądzania czyja to wina, ale z całym szacunkiem do rodzin, znajomych stało co się stało, a stało się źle, ale nie jest to powód, poimo że byli naprawdę dobrymi ludźmi, każdy ma choc odrobinę tej dobroci, wynoszenie ich, czy tego kierowcy na piedestał i wychwalać, tylko dla tego że zgineli Wasi znajomi. Wiadomo, że patrzy się na nieżyjących z innej perspektywy, zapomina się o tych złych sytuacjach, gniewach, pamięta tylko te dobre, i niech tak bedzię. Nic im życia tu na tym swiecie nie przywróci, ale musimy uczyć się na błędach i przyznać się do winy, aby takie sytuacje się nie powtórzyły. Nie wiem co robili o g.4 domyślam się że wracali z jakiejś imprezy. niestey takie połączenie nie jest dobre, nawet jak keirowca jest trzeźwy, dla młodego kierowcy. Starego też.... Zmęczenie robi swoje, noc, ciężkie warunki, ale zawsze trzeba dostosować prędkość do warunków anie do znaków. Bo jest to 60(noc) to przy dużej mgle, mokrej nawierzchni 30 może być za dużo dla zmęczonego, niedoświadczonego kierowcy. Piękne słońce nawierzchnia sucha, pusto to i mozna 90 jechać oczywiście zależy przez jaki teren zabudowany, trzeba umieć ocenić sytuacje, mieć praktykę, a nie postrzegać tylko paragrafów kodeksu bo to tylko papier, a życie życiem i jest jedno.... Wyrazy współczucia dla rodzin, znajomych [*][*] Na winnych tego zdarzenia przyjdzie czas, jak bliscy ochłoną z tej tragedii. NIe winię nikogo bo nie znam sytuacji, przebiegu, nie byłem żeby oceniać, ale apeluję do znajomych, umiejcie się przyznać, powiedzieć, tak to była wina tego czy tamtego, pomimo tego że jest moim najlepszym qmplem. Zawinił. O ile oczywiście oni są winni.... to pozostawiam już do oceny przez specjalistów... czas pokarze a póki co to, niech spoczywają w pokoju a temu w szpitalu powrotu do zdrowia i pełni sił, na te trudne jego młodzieńcze lata.
wkońcu pierwsza myśląca osoba się wypowiedziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty yhy czy jak ci tam, nie napisałam tego bezpośrednio do tych osób, które jak ty to określiłeś już dawno sobie stąd poszły i maja to w du***. Napisałam to do wszystkich, którzy maja czelność pisać takie komentarze. A ty najlepiej weź z nich przykład i również przestań się wypowiadać na tym forum bo tylko bardziej się nakręcasz. A czyjaś śmierć nie jest powodem do tego typu dywagacji. Nie wiem czy znałeś tych chłopców czy nie. Jednak domyślam się, że nie wiec skoro ciebie to nie dotyczy to skończ tą dyskusję bo moim zdaniem to do niczego nie prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Ludzie o czym tu dyskutowac. Do samochodu z głowa a nie nasrane i nierozgarniete. Wział od tatusia auto i chciał sie popisac. Znajac prawo to jest winnym spowodowannia wypadku smiertelnego i za to bendzie odpowiadał i chwała panu za to.Bo debi.. na drogach jest juz za duzo. Oczywiscie z szacunkiem do rodzicóe ale to tez jest ich wina,brak wychowania i dyscypliny skutkuje własnie takimi zachowaniami. Jak dobrze pamietam to grozi mu do 12 lat pozbawienia wolnosci i oczywiscie odszkodowanie dla ofiar wypadku.Paweł
no w koncu!! swiete slowa, ale watpie zeby to dotarlo do udzielajacego sie tutaj obroncy. spokojna twoja glowa, wyjdzie po 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM,MOŻE KTOŚ POINFORMOWANY NAPISAĆ JAK TO BYŁO DOKŁADNIE SKĄD DOKĄD JECHALI JAKI TO BYŁ SAMOCHÓD ILE MIELI NA ZEGARZE W CO UDERZYLI ITP SZCZEGÓŁY PROSZĘ BEZ WULGARYZMÓW I WYPOWIEDZI Z DOMYSŁÓW,PLOTEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
Ty yhy czy jak ci tam, nie napisałam tego bezpośrednio do tych osób, które jak ty to określiłeś już dawno sobie stąd poszły i maja to w du***. Napisałam to do wszystkich, którzy maja czelność pisać takie komentarze. A ty najlepiej weź z nich przykład i również przestań się wypowiadać na tym forum bo tylko bardziej się nakręcasz. A czyjaś śmierć nie jest powodem do tego typu dywagacji. Nie wiem czy znałeś tych chłopców czy nie. Jednak domyślam się, że nie wiec skoro ciebie to nie dotyczy to skończ tą dyskusję bo moim zdaniem to do niczego nie prowadzi.
skoro zyjesz domyslami, to sobie z nimi pozostan. masz jakies przemyslenia, to sobie blog napisz, ale najpierw powiedz co takiego "nie tak" jest w moich wypowiedzial?? prawda w oczy kole, kolejna obronczyni sie znalazla. do twojej wiadomosci z jednym z nich mieszkalem na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam niektórych tutaj wypociny i się zastanawiam czy to jest miejsce i pora na kłótnie! Raczej nie. Powinni się nie którzy walnąć w głowę i zastanowić się co mówią. 2 młodych chłopaków zginęło a 3 walczy w szpitalu o życie. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych bo to jest wielka tragedia dla wszystkich. Tylko, że tego wypadku można było uniknąć. Po co było jechać tak szybko, w dodatku gdy w nocy była mgła i złe warunki na drodze? I jak szybko musieli jechać że stracili panowanie nad pojazdem i auto dachowało a potem uderzyło w drzewo i samochód był tak zniszczony, że ofiary wypadku musieli wyciągać z niego strażacy? Trochę rozwagi i rozumu na drodze jednak każdy z nas powinien mieć, bo nie wiadomo nigdy co może się zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...